Zákaz vjezdu Na Kamenici

Hezký den,

Nespí to, pracuje se dál. Podstatná fakta. Po schůzce v červnu jsem obeslal majitele pozemků s návrhem uklidnění dopravy v lokalitě, v podobě pevné překážky. Někteří byli proti, proto jsem je sezval po prázdninách na osobní schůzku si vše vyříkat. Resumé se schůzky – pokusit se místo uklidnit dopravními značkami, zákaz vjezdu motorových vozidel.

Včera šel materiál na radu, kde bylo schváleno umístění dopravních značek. Začínáme jej administrovat.

4 Likes

Dobrý den, děkuji za pokračování v řešení a věřím, že v dohledné době budou značky instalovány. Situace je tam bohužel stále stejná, řada vozidel projíždí, pěšky se to nedá projít bez vyhnutí se zhruba 3 jedoucím autům. Varianta dopravní značky (a nikoliv fyzická zábrana) je taky varianta. Nedělám si iluze, že zákaz vjezdu nebude porušován (viz zkušenosti z blízké cesty spojující Ludvíka Vojtěcha a Bělskou), rád si ale v takovém případě pohovořím s projíždějícím řidičem. Jen trochu hrozí, že chodci budou poněkud častěji volat na Městskou policii, aby tam zjednali pořádek. (Možná ale předbíhám.)

1 Like

Rád bych se dotázal, jak pokračuje instalace dopravních značek. Uběhly už další (téměř) dva měsíce a zatím nic. Dopravní situace na místě také stále stejně nevyhovující. Díky.

Zdá se, že už se blížíme výsledku, viz náš report z radnice:

Na cestě Na Kamenici, která se hojně řešila na zastupitelstvu (…), bude zákaz vjezdu všech motorových vozidel. Výjimka bude možná jen na povolení městského úřadu.

:tada:

2 Likes

Cíl v dohledu vítám. I s ohledem na to, že se blížíme 1. výročí začátku řešení problému. Zatím jsem skeptický vzhledem k přislíbu, že "by se to mohlo během loňských letních prázdnin vyřešit ".

1 Like

Ví už někdo pro koho budou výjimky? Jaké budou podmínky pro výjimku. Doufám, ze tam nebude jezdit půlka Boskovic.