Vyvážení odpadkových košů

Nevím jestli je to zrovna "hejt veřejného prostoru", ale odpadkové koše ve městě, pokud se nevyvážejí by měly být zrušeny.

8.10.2018 to vypadalo takto. Napsáno na město, město slíbilo sjednat nápravu.

15.10.2018. Situace takováto. Najdi 5 rozdílů.

Já chápu, že je po volbách a současné vedení má existenční starosti, ale ti ostatní úředníci tam snad zůstanou, ne? :slight_smile:

Dokud tam ten koš nebyl, tak byl na hřišti celkem pořádek, teď je tam oficiální skládka :frowning:

Podobný problém bývá často u košů Pod Oborou a v parčíku Všech svatých. Myslím, že by to mělo fungovat bez ohledu na životní cyklus zastupitelstva. Ale vůbec nevím, kdo koše vlastně vyváží – Služby Boskovice, Sita? Některá místa by si evidentně zasloužila vyšší frekvenci úklidu. (A někteří lidi pár facek, copak je tak těžký tu flašku donést zpátky dom, když už v tom koši není místo?)

PS. Oddělil jsem do samostatného tématu.

Od kostela Všech svatých by měly být hlavně odstraněny smažky, které se zde pravidelně povalují. Normální člověk aby se tam bál jít. Otázka je ovšem kam s nimi.

Kdo koše vyváží nevím, ale koordinuje to paní Oujezdská, které jsem již psal. Bc. Jana Kubínová: Boskovice

Já z nich taky nemám dvakrát radost, ale jsou to holt naši bližní, kterým bychom se měli snažit pomoct, ne je někam odlifrovat. (Mám jeden podobný případ v rodině a jeden z těch boskovických alkáčů je můj spolužák z gymnázia, takže vím, že to nejsou žádný monstra.) To je ovšem složitější téma…

Tak potom dejte vědět, jak jste dopadl. Mám dojem, že se tohle řeší v jednom kuse, tak by to asi sneslo nějaké systémové zlepšení.

Dle informace od paní Oujezdské z městského úřadu na tomto místě žádný koš být nemá, byl umístěn omylem, takže o tom firma, která koše vyváží neví a proto ho nevyváží. Pracovník od této firmy je zřejmě slepý, protože koš který je o 5 metrů dál vyváží :slight_smile: Problém každopádně vyřeší, buď koš přesunou tam kam patří, nebo ho budou vyvážet. Doufám v první variantu.

2 Likes