Vítejte na fóru!

Komunikace je základ fungujícího města. Proto bychom všem, kteří mají zájem o slušnou a konstruktivní diskuzi, nabídli tento prostor.

Vítáme jakoukoliv konstruktivní debatu. O tom, co v Boskovicích funguje, co nefunguje, co by mohlo fungovat lépe, co vás zaujalo, co vám schází. Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, napište nový příspěvek do kategorie Provoz fóra, soukromou zprávu někomu z moderátorů (@zoul, @Tomas_T), případně se ozvěte mailem na adresu forum@ohlasy.info.

Chceme podporovat demokracii, nikoliv anarchii, takže budeme na fóru hlídat dodržování základních pravidel. Stručně řečeno stačí, když se budete k ostatním chovat s respektem. Mezi nežádoucí chování patří jmenovitě například:

  • Anonymy. Pokud chcete do diskuze přispět, vyplňte prosím při registraci své skutečné plné jméno.
  • Reklama. Pokud chcete reklamu, ozvěte se nám například mailem, nabídneme vám jiný prostor. (Pokud byste ovšem měli zájem o osobní, „řádkovou“ inzerci na fóru, o tom bychom určitě uvažovali – ozvěte se!)
  • Osobní útoky. Pokud chcete někomu nadávat, běžte jinam.

Na vaše příspěvky se těší provozovatelé fóra,

Tomáš Znamenáček (@zoul)
Tomáš Trumpeš (@Tomas_T)

1 Like

Klobouk dolů!
Objevil jsem toto kouzelné místo až teď díky volbám.
Jste pašáci!

3 Likes

Dovolím si napsat reakci na úplně první příspěvek na fóru. Pro mě je fórum (stále ještě) lokální zázrak zhmotněný ve virtuálním prostoru boskovicka díky @zoul a @Tomas_T. V posledních dnech se ovšem tak trochu zastavil život - a to i na fóru. Nějaké to konverzování by neuškodilo. O koronaviru už víme dost: když se budeme slušně chovat, tak počty budou ještě chvíli růst, pak začnou klesat. To je jistota prověřená historií, takže nezapomeňme na lokální témata, protože ta tady jsou, nikam nezmizí, a problémy města se samy nevyřeší. (A jo, můžeme do toho zahrnout i to, že zdravotničtí pracovníci v naší městské nemocnici mají roušky na příděl, respektive nemají vůbec, ačkoliv patří do rizikové skupiny. Nějaká informace od majitele, proč tomu tak je, by se šikla.)

1 Like

My jsme teď vlastně kompletně vyblokovaní koronavirem – chystáme centrální informační web korona.ohlasy.info a před pár minutami jsme rozběhli koordinační chat, do kterého srdečně zvu. Na další konverzační témata se rádi vrhnem, jen co opadne koronavlna :–)

OK! Jdu k vám na chat.

1 Like