Ohlasy naživo: Petr Ondráček

Včera večer proběhly druhé Ohlasy naživo. Moderoval opět @Tomas_T, hostem byl @barto neboli Petr Ondráček a hlavním tématem architektura nejen v Boskovicích. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout tady:

Pokud je to pro vás pohodlnější, můžete Ohlasy naživo poslouchat také jako podcast (rychlé odkazy: Apple Podcasts, Google Podcasts, RSS). Na záznamu je pouze první část večera, tedy rozhovor, protože navazující diskuze už se dost špatně nahrává, aby to mělo hlavu a patu. Pokud ale budete mít nějaké otázky, nebojte se ptát tady, Petr určitě odpoví. Stejně tak pište, kdybyste měli technické nebo obsahové připomínky k pořadu jako takovému.

Na příštích Ohlasech naživo si budeme 21. listopadu opět v Prostoru povídat s paní senátorkou Jaromírou Vítkovou, která bude půlit své senátorské období.

2 Likes

Diskuse na Fóru nějak vázne :frowning:

O čem se bude s paní senátorkou diskutovat? Odhaduju, že to nebude "o všem", ale někam to zaměříte ...

Tos nás trochu předběhl, honíme teď hodně zajíců najednou a rozhovor teprve budeme chystat :–) Máš nějaká témata, která by tě zajímala?

No, za mne takto - je členka Výboru pro vzdělávání a je aktivní v jedné konkrétní dopravně-infrastrukturní akci. Ve vzdělávácí oblasti by mě zajímalo, jak se dívá na současný vývoj (je-li jaký) vzdělávacích zařízení v regionu, zda prosazuje všeobecné vzdělávání pro přípravu budoucích pracantů v technologicky překotně se vyvíjející době nebo zda jít cestou vzdělávání pro konkrétní obory tradiční nebo perspektivní v regionu (myslím samozřejmě základní a střední školství). V té dopravní je to jasný: kdy bude alespoň kus R43, odkud kam povede a na čem závisí úspěch tohoto záměru (a pokud je to nejisté, zda lze udělat víc pro variantu vlak).

1 Like

No, posuď sám, nakolik se povedlo: