Ohlasy naživo: Lukáš Holík (a první díl podcastu)

Ohlasy naživo

Máme pro vás jednu novinku, vlastně hned dvojnovinku. Tou první polovinou jsou živé rozhovory se zajímavými lidmi z regionu, odstartovali jsme ve čtvrtek s místostarostou @Lukas.Holik:

Ohlasy naživo, jak jsme nový pořad pojmenovali, plánujeme zhruba jednou měsíčně. Budeme se potkávat v komunitním centru Prostor a po rozhovoru následuje debata, ve které můžete našemu hostovi pokládat otázky i vy. Na příští díl přijal pozvání architekt Petr Ondráček alias @barto. Srdečně zveme!

Podcast

Ze setkání vždy přineseme záznam pro ty, co se z různých důvodů nemohli stavit osobně, a druhou novinkou je, že jsme záznamy začali vydávat formou podcastu. Obšírnější článek o tom, co jsou podcasty, si můžete přečíst například tady. Stručně řečeno je to pohodlná forma poslechu audioseriálů na všechna možná témata. Poslouchat můžete kdekoliv, nejčastější je ale asi chytrý telefon, kde vám nové díly automaticky naskočí a můžete si je v klidu poslechnout třeba na procházce, v autě nebo při žehlení (doporučuju! :–).

Podcast Ohlasů ještě ladíme, do přehrávačů si ho můžete přidat pomocí tohoto odkazu. Do katalogů v podcastových aplikacích by měl dorazit brzy (zatím Apple Podcasts). Kdybyste chtěli poslech vyzkoušet a potřebovali s tím pomoc, ozvěte se. A samozřejmě si můžete záznam pustit i obyčejně na webu, viz článek výše.

Za obsahové a technické připomínky budeme moc rádi – pište!

1 Like

Asi takto. Zatímco akce Ohlasy naživo je principálně super věc, obsah rozhovoru mne ze strany pana místostarosty zklamal. 1. Slibovaná sportovní hala se podle pana místostarosty v tomto volebním období stavět nezačne a kvůli slabé podpoře zastupitelů a žádné podpoře radních vidím jako pravděpodobné, že příští volební období dojde k revokaci usnesení. 2. Síla koalice je tatam a můžeme jen čekat, na čem se příště opět nedohodne. 3. Zdá se, že snaha vybudovat knihovnu je v rovině víry a neexistuje žádná záruka ve formě jasného koaličního vyjádření.

2 Likes