Novinky v našem podcastu

Natočili jsme s @Tomas_T nový díl podcastu o změnách, které v podcastu chystáme:

Chtěli jsme ten podcast posunout dopředu už delší dobu, teď se to urychlilo díky firmě LD Seating, která nám přispěla na novou natáčecí techniku. Zatím jsme natáčeli na klopové mikrofony do telefonů, případně na deset let starý rekordér, nově máme krásnou nahrávací konzoli Rodecaster Pro včetně mikrofonů, mikrofonních ramen a sluchátek:

Především mě ale zajímá, jak náš podcast funguje pro vás – posloucháte ho? Co byste uvítali za témata, co byste změnili?

PS. První díl podcastu jsme vydali téměř přesně před třemi roky :birthday:

1 Like

Pro mě je podcast bohužel téměř nepoužitelný. Těch chvil ticha, kdy bych si mohla něco pustit, mám tak málo, že si pak raději užiju ticho samotné. Pokud byste do budoucna dělali přepis rozhovorů, byla bych moc ráda. Na čtení si chvilku najdu snáz. Mrzí mě, že mi takto utíkají zajímavá témata. Nicméně rozumím tomu, že tento formát přináší oproti zapsanému rozhovoru něco navíc.

3 Likes

Patřím k těm, kterým podcasty vůbec nevyhovují. Rychle čtu a psanou informaci vstřebám nesrovnatelně rychleji než hlasovou. Plus mne i okolí vyloženě otravuje, když mám puštěno něco nahlas. A ve sluchátkách to také nemusím.

1 Like