Macho parking

Dlouho jsem toužil tohle téma založit, teď tedy tak činím :slight_smile: Podělte se o fotografie blbě zaparkovaných aut v našem městě! Začínám jednou z nejlepších lokalit, Koupadly, která se postupně mění v neoficiální parkoviště.

Zde výtečně zaparkováno v nájezdu na chodník. Pokud máte kolo nebo kočárek, hodně štěstí, lúzři, máte jezdit autem!

2 Likes

Stejný případ, Slovákova. Chcete sjet s kočárkem z chodníku? Smůla.

1 Like

Děkuji za toto téma! Už pár let plánuju nosit po kapsách tematické nálepky, protože zejména při cestách s kočárkem člověk nejednou zatouží dát svou frustraci najevo, ale toto je dobrý start.



4 Likes

...drobný příspěvek do tématu i ode mne - tady ovšem to je macho jako fest, a.k.a. večerní Výsluní a komplet 5 aut odstavených na chodníku. Co k tomu dodat...

Jen aby bylo jasno - nijak jsem to nehledal, jen jsem tudy náhodně procházel cestou z návštěvy juniora na tréninku basketu. Tak jsem to cvakl.

Proč tomu tak je, by bylo asi na docela dlouho a rozbor širších souvislostí. Nicméně mě zaujala za rohem jedna A4 na garáži - možná jeden z plejády důvodů, proč to tu tako vypadá.

3 Likes

Wow, ta skupinka aut na chodníku podélně je vynikající úlovek!

2 Likes

Je to tak. A to jsem se nijak nesnažil. Stačilo jedna random procházka a vzpomenout si, že existuje toto téma zde.
Na konci tohoto "vlaku" je pak auto, co má na délku 5,8 m, výšku skoro 1,9 m a je široké 2,0 m. Ideální pro silnice Výsluní :man_shrugging:

3 Likes