Co byste chtěli na fóru zlepšit?

V čem pro vás fórum nefunguje dobře, v čem by mohlo fungovat lépe? Pár poznámek, které jsem z dosavadního provozu zaznamenal:

Je toho tady moc!

Pokud se cítíte zasypáni :mountain_snow: , vězte, že určitě nemusíte číst všechno. Na konci každého tématu je tlačítko, kterým můžete vybrat, jak moc vás téma zajímá, na stupnici Hlídané – Sledované – Normální – Ztišené. Když téma označíte za Ztišené, vůbec se vám nebude ukazovat:

temata

Obdobně můžete ztišit dokonce celou kategorii, například pokud vás nezajímají #investice, nebo tag (štítek), pokud vás nezajímá například #sokolovna.

Další možnost je nečíst fórum pravidelně a spolehnout se na přehled, který vám občas (pokud jste zaregistrovaní) automaticky dorazí mailem. V přehledu za pár sekund zjistíte, jestli se neprobíralo něco, co vás zajímá.

Chybí tady moje témata

Fórum funguje pár měsíců a zatím se tu chytila hlavně debata o městských investicích, ale to vůbec neznamená, že sem jiná debata nepatří. Zajímají vás třeba školy a školky, městská doprava, nemocnice a lékaři, zeleň, sportovní vyžití, místa pro pejskaře? Napište!

Bojím se, že něco pokazím

Nebojte, nekoušeme. Naopak, rádi vám pomůžeme. Když si nevíte rady například s výběrem tématu, ke kterému příspěvek přidat, prostě někam napište. Když bude potřeba, moderátoři příspěvek přesunou jinam, svět se nezboří. Když se vám nepodaří vložit odkaz, někdo to po vás opraví. A ostatně každý může své příspěvky libovolněkrát upravovat, stačí klepnout na ikonu tužky:

edit


Schází vám na fóru něco jiného, máte s něčím potíže, nefunguje něco tak, jak byste chtěli? Napište!

1 Like