„Bazének“ a nepořádek v letním kině

Letní kino 26. 12. 2018:
V těchto místech, kde je momentálně tak 10 cm vody, prý mají být stánky s občerstvením. Možná tak brouzdaliště…

Vadí mi, že současné vedení města opět odsunulo obnovu parku. Když jsem ale viděla, jak to vypadá v opraveném letním kině, na okamžik mě napadlo, jestli to má vůbec význam…

Dobrý den,

přikládám fotku z 8.12.2018

Našel jsem nějakou starší verzi projektu (pozor, velký soubor s kompletní prováděcí projektovou dokumentací), podle které má na tomhle místě být kamenná dlažba:

Takže – jako laik – soudím, že to tam prostě ještě není hotové, a společně s vydlážděním se tam nějak (?) vyřeší i odvodnění. (Aktuální informace by mohl mít @Lukas.Holik? Možná už je to momentálně plánované jinak.)

S tím bordelem je to horší. Kino občas dává na FB snímky z Panoramy… jo, tady:

Čili pokud jsou někteří diváci taková prasata, aby tohle nechali v krytém kině, není se čemu divit, že je bordel v letňáku. Nenapadá mě, co s tím. Smířit se s vyššími náklady na úklid a snažit se dlouhodobě diváky korigovat, třeba vtipným kraťasem před filmem?

A ještě se mi ozval Tomáš Marvan z kina. „Brouzdaliště“ by se mělo dokončit letos, vyspáduje se a odvodní na schody. A pokud jde o bordel, v sezóně přes léto se díky dennímu provozu stíhá uklidit, ale v zimě se v letňáku uklízí jen jednou týdně, takže to pak dopadá takhle.

1 Like

To by tak nějak mohlo asi odpovídat - i dle "starší verze" projektu, kterou @zoul dával k dispozici. Resp už z předchozího printscreenu (předpokládám, že to je převzato z Celkového situačního výkresu C.2) žádnou kanalizaci, resp. vpusť není vidět. V tom sedmdesátimegovém balíku jsme našel jen výkres D1.1 - 103 náležící pod stavební objekt hlediště SO 04, který vypadá takto a je na něm vidět, že je zde plánovaný násyp zeminy.

Betonovou konstrukci bych chápal jako "vanu" na to, aby ta nasypaná zemina necestovala po dešti pod lavečkami směrem dolů. Ale je možné, že se mohlo v prováděcí dokumentaci ještě něco změnit.

1 Like

Ale je to bohužel vizitka hlavně lidí, kteří tam "tráví" volný čas ....

Myslím si, že pokud by byl úklid proveden každý týden nebyl by tam takový bordel. Stačí jen, aby tam někdo kompetentní přidal koše k plátnu a vyvážel je. A ta úklidová četa, která uklizí každý den před radnicí může jednou týdně i letňák.

Je to sice obrázek z března, ale nějak se mi hned nepodařilo přispět do fóra.

Je sice fajn oprava letního kina, ale tak nějak je teď o to bolestnější, že v Boskovicích není žádné místo pro skateboardy. Myslím, že fotky jsou více než výmluvné.

Nevím v jaké fázi je to nyní nebo zda to v době bylo takto dokončeno nebo to bylo v nějaké fázi rozpracování.