Spustili jsme sociální síť 🥳

Tohle je trochu z kategorie „bizáry“, ale opravdu je to tak, spustili jsme první boskovickou sociální síť :slight_smile: Zaregistrovat se můžete tady:

K čemu je to dobré? Zatím nevíme, je to čistě experiment. Experiment s tím, jak může vypadat sociální síť, kterou neprovozuje nadnárodní společnost čistě pro hejty a zisk, nezobrazuje reklamy, respektuje vaše soukromí, ukazuje vám pouze příspěvky lidí, co sledujete, a ještě v obyčejném chronologickém pořadí bez čachrování algoritmy.

Tak jestli vás to zajímá, vyzkoušejte ji. (Pokud je pro vás bariéra anglické rozhraní, po registraci se dá přepnout na české.) Zatím jsou tam převážně fotky koček, což bereme jako výhodu :slight_smile:

1 Like

Mastodon teď začal trochu frčet poté, co došlo k prodeji a rozkolísání Twitteru. Když teď máme s provozem té sociální sítě zhruba roční zkušenosti, založili jsme na ní konečně i profil novin, který můžete sledovat. Pokud vás to zajímá, založte si účet – ať už u nás, nebo na libovolném jiném Mastodon serveru, například nedávno spuštěném MastodonCzech.cz.

1 Like